Dom i Ogród > szczecin > > Portrety Na Zamówienie Milena Olesinska

Portrety na zamówienie – portrety realistyczne,na płótnie farbami olejnymi, lub w rysunku – czarno białe wykonane ołówkiem lub wielokolorowe kredkami pastelowymi. Portrety maluję ze zdjęć nadesłanych przez klienta. Cena portretu zależy od formatu i iloœci portretowanych osób,oraz rodzaju pracy np. obraz olejny lub rysunek ( Np. portrety jednej osoby pełen kolor wykonany kredkami pastelowymi o wymiarach 70cm na 50cm 250 zł.) Obrazy wykonuję tradycyjnš technikš malarskš, dlatego majš Państwo gwarancję ich niepowtarzalnoœci. Zlecenia wykonuję na terenie całego kraju. Obrazy wysyłam za poœrednictwem Poczty Polskiej odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone.
Serdecznie pozdrawiam : Milena Olesińska


Telefon : 601698355
e-mail: milenaolesinska@wp.pl
www.iobrazy.com.pl


 

Oryginalny prezent dla bliskiej osoby to zawsze ciekawsza forma obdarowania niż standardowe prezenty. W tej kategorii portrety tworzone przez wyspecjalizowanego portrecistę lub portrecistkę :-) sš na samym topie oryginalnoœci. Pamištka w postaci wizerunku osoby zostaje na lata z dobrym i interesujšcym wspomnieniem relacji. Odtworzenie twarzy, postaci, charakterystycznych cech osoby, pary, wzbogacone o inwencję twórczš artysty daje w efekcie obraz, który będzie przedmiotem refleksji i doda to czego zazwyczaj dużo potrzebujemy mianowicie innego, drugiego spojrzenia z zewnštrz. 

Portrety na zamówienie farbami olejnymi,  rysowane ołówkiem, portrety pastelami.


Malowanie z natury, wizerunki sš cišgle niezwykle popularne. Wystarczy tylko spojrzeć na często odwiedzane zabytkowe miejsca gdzie rozkładane sš na chodnikach sztalugi ulicznych firm portretowych. Rysowanie i malowanie portretów z natury jest stałym elementem pejzażu turystycznych miejsc. Moja firma portretowa realizuje zamówienia dla wszystkich chętnych. Gwarantuję w tworzonych portretach sporš dawkę chumoru, lekkiej karykatury, oryginalny styl, niepowtarzalnoœć ujęcia.

To co najpiękniejsze, czy to co mniej ładne, pokolorowane szare, ożywione to co jest postrzegane jako powszednie, œmieszne to co ma dodać optymizmu, uspokojenie dla przemyœlenia, dynamiczne formy energetyzujšce dni to podstawowe emocje jakie można ujšć w sztuce portretowej.