Home   > Budowlane > Śląsk Katowice > InoxStal > Balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej

Produkcja balustrad ze stali nierdzewnej Wydzieloną kategorią wśród zabezpieczeń balustradowych są niewatpliwie balustrady balkonowe. O ile w województwach północno-wschodnich nie ma dużego zagęszczenia ludności a co za tym idzie gestej zabudowy, tak już na Ślasku budynki wielorodzinne, bloki, zabudowa domów jednorodzinnych są gęste i posiadają wiele balkonów.


Balustrady InoxStal montaż Śląsk

Zabezpieczenie balkonu balustradą niezależnie od tego czy jest to woj.śląskie czy inne musi być wykonane z 1000% pewnością bowiem na balkonie przebywają mieszkańcy zarówno duzi jak i mali, dzieci oraz zwierzęta domowe. Zatem ochrona przed wypadnięciem z balkonu musi być niezawodnie zapewniona. Nie ma mowy o ruszającej się balustradzie albo takiej, która ma nieodpowiednie odstępy między prętami, szczeblami, sztachetami. Ażurowa konstrukcja balustrady ma dokładnie opisane wymaganiami norm budowlanych.

http://sprawdzone-balustrady.slask.pl


Nasza firma oprócz montaży balustrad również je produkuje. Instalujemy tego rodzaju zabezpieczenia także z balustrad systemowych w nowoczesnym wzornictwie. W domach jednorodzinnych instaluje sie balustrady wykonywane tradycyjną metodą w warsztacie, kute o wzorach roślinnych lub abstrakcyjnych.

Poniżej kilka przykładów balustrad balkonowych i sposobów montażu.

  • Profesjonalne wykonanie balustrad

    Stawiamy na jakość wykonania. Dzięki temu nasi Klienci są zadowoleni z naszej pracy.

  • Transport elementów i montaż

    Realizujemy zlecenia w pełnym wachlarzu usług. Od zaprojektownaia przez wykonanie aż do zamontowania balustrad