Home   > Dom i Ogród > Opole > PanDieta.pl > Catering dieta z dostawą do domu i biura

Odpowiednio dobrana dieta najlepsza inwestycja w nasze zdrowie.
Optymalnie dopasowana, pozwala nie rezygnować z tego, co lubimy -dzięki czemu możemy cieszyć się doskonałym smakiem jedzenia, wyrabiając w sobie jednocześnie nawyk zdrowego odżywienia.

Korzystając z przygotowanych przez Nas diet, zmienisz nie tylko swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe ale będziesz także osiągał lepsze wyniki podczas treningów, szybszą regenerację po ćwiczeniach a z tym wiąże się, lepsze samopoczucie, forma oraz sylwetka.

Wybierz jedną z naszych diet i rozpocznij nowy etap w swoim życiu!


Kalkulator diety - zamów catering


Wybierz jedną z opracowanych przez nas diet pokrywających twoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Formularz zamówienia diety jest zarazem kalkulatorem wyceniającym dokładnie twoją dietę na dowolną ilość dni. Dodatkowo można wyłączyć niektóre dni z dostawy przez jedno kliknięcie  w kalendarz. Wybór diety rozpoczyna się od selekcji kaloryczności: dostępne są diety 1000kcal, 1200kcal, 1500kcal, 2000kcal, 2500kcal - sześć posiłk ów dziennie i 3000kcal - siedem posiłków dziennie. Następnie należy wybrać dostępny rodzaj diety: standardowa, dieta wegetariańska lub wegańska, dieta bezglutenowa lub dieta Hashimoto, dieta dr. Dąbrowskiej. Po dobraniu długości diety ilości dni mamy przekalkulowaną cenę za kompletny zestaw w danym terminie. Na tym nie koniec :-) Wybieramy dokładną lokalizację dostawy ze wskazaniem dzielnicy lub pobliskich miejscowości ( w Opolu w granicach miasta dostawy są bezpłatne ! ) Cena dostawy zostaje ujęta w kalkulacji ceny diety. Jeśli dysponujemy kodem rabatowym, wklepujemy go do odpowiedniego pola i przechodzimy do podsumowania zamówienia. 


https://www.pandieta.pl


Do każdej diety dodajemy informację o wartościach kalorycznych i odżywczych, tak aby wybór był świadomy i z korzyścią dla twojego zdrowia. Pamiętaj że trafiłeś w najlepsze ręce tak więc służymy Ci pomocą w podjęciu decyzji, skonsultuj się z nami w przypadku problemów. Pomożemy wybrać to co najlepsze dla Ciebie.
Ważne : Pamiętaj że efekty nie przyjdą z dnia na dzień a waga nie będzie spadać drastycznie w ciągu pierwszego tygodnia stosowania diety i treningu, przyjmuję się że bez uszczerbku dla zdrowia najlepiej jest tracić od 0,5 do 1 kg tygodniowo.


 


OPOLE PanDieta.pl dni BEZ DOSTAW / Święta

Listopad 2019r.:

-1 listopada – Wszystkich Świętych -  dostawy NIE SĄ REALIZOWANE
***dzień ten zostanie automatycznie przeniesiony na koniec pakietu.

***na życzenie, zgłaszając nam to mailowo, można zamówić podwójną dostawę na 31.10 (2x ten sam dzień)-wówczas w dniu 1 listopada też będzie co jeść ; )

***dyspozycje takie należy zgłaszać mailowo najpóźniej do godz. 15.00, dnia 29.10.2019r-11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości -  dostawy NIE SĄ REALIZOWANE

Specjalne samochody chłodnie doworzą diety od poniedziałku do soboty (w sobotę dostarczamy diety także na niedziele). O ile to możliwe, dostawy realizujemy także poza przyjęty obszar przy indywidualnych ustaleniach co do kosztów - skontaktuj się z nami aby ustalić możliwość przyjęcia zamówienia, cenę oraz godziny dostaw. Zestawy mogą być dostarczane do domu, biura, szkoły i pozostawiane według ustaleń pod drzwiami, na recepcji czy u ochrony. Zawieszenia i zmiany adresu dostawy należy zgłaszać mailowo, co najmniej dwa dni robocze wcześniej.

PanDieta: Catering dietetyczny Opole z dostawą codziennie przez cały rok.