Home   > Dom i Ogród > Milanówek > Disan > Disan, Armatura grzewcza i sanitarna

Disan-Jabłoński Grupa SBS Sp.J. to rodzinna firma działająca na rynku od ponad 20 lat. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną urządzeń i materiałów techniki grzewczej i sanitarnej. Nasza oferta jest powiększona o pełny asortyment ceramiki i armatury łazienkowej.
Twoja wiedza jest niewystarczająca? Przyjdź do nas. Prowadzimy szeroką działalność w zakresie doradztwa technicznego dla przyszłych i obecnych klientów. Organizujemy również szkolenia dla instalatorów. Posiadamy swój transport co przedkłada się na bardziej efektywną obsługę naszych klientów.
W 2008 roku nasza firma przystąpiła do największej w Polsce grupy zawodowej „Grupa SBS”. Mamy podpisane umowy z największymi producentami w branży toteż możemy Państwu zaoferować bardzo korzystne warunki handlowe.
Działamy na terenie województwa mazowieckiego, a w szczególności: Grodzisk mazowiecki, Brwinów, Podkowa leśna, Nadarzyn, Ożarów mazowiecki, Żabia wola, Żyrardów, Jaktorów, Błonie, Piastów, Leszno, Borzęcin, Babice, Michałowice, Ursus, Puszcza Mariańska, Międzyborów, Janki, Tarczyn, Grójec, Góra kalwaria, Nowy dwór mazowiecki, Ząbki, Piaseczno, Otwock, Wołomin, Góra kalwaria, Płońsk, Warka Nowe miasto, Białobrzegi, Radom, Mińsk mazowiecki, Siedlce, Sokołów podlaski, Wyszków, Pułtusk, Serock, Legionowo.
Zapraszamy do kontaktu, a także do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym www.disan.pl

DISAN-JABŁOŃSKI GRUPA SBS SP.J.
Centrala:
Ul. Królewska 120 b
05-822 MILANÓWEK
powiat Grodzisk Mazowiecki.
woj. mazowieckie

Tel.(022)724-90-95
Tel.(022)724-87-89
Fax.(022)724-68-86
e-mail: sklep@disan.pl

Oddział:
ul. Poznańska 358
05-850 OŻARÓW MAZ..
tel.22 722-22-01
tel.606-649-200
e-mail : ozarow@disan.pl