Home   > Usługi i Firmy > Polska > iMax24 > Dodaj darmowe ogłoszenie

 Zapraszamy do skorzystania z możliwości promocji firm i usług na portalu ogłoszeniowym iMax24. Wpisanie do systemu nowego ogłoszenia jest ułatwione przez możliwość dokonania tego jednym wpisem. Na karcie formularza, odbioru treści, bez konieczności przeklikiwania wpiszesz wszystkie dane konieczne do opublikowania w internecie.


Kliknij poniższy link i przejdź do formularza ( wpis nie wymaga rejestracji w systemie )


Dodawanie ogłoszenia


Darmowe ogłoszenie jest opublikowane niezwłocznie po dokonaniu wpisu. Ogłoszenia są prezentowane w iMax24 darmowo przez kolejne 60 dni. W ramach jednorazowej promocji możliwe jest wzmocnienie ogłoszenia, przez jego indywidualne pozycjonowanie i przedłużenie jego ważności do 365dni. Koszt takiego trybu publikacji to 12,- zł ( jednorazowa opłata roczna - w ramach promocji iMax24 )


Ogłoszenie płatne ( 12,- zł/ rok  ) obejmuje:   • pozycjonowanie na czołowe wyniki w Google!

  • publikację przez 365 dni

  • uzupełnienie kodu (webdeveloper)

  • korektę treści (copywriter)

  • korektę metaznaczników

Ogłoszenia, wpisy, anonse w różnego rodzaju witrynach internetowych to powszechnie stosowany sposób na wypromowanie usług, ofert małych firm, sprzedaży auta, sprzedaży nieruchomości. O ile koszty publikacji są zerowe lu nieznaczne, a widoczność ogłoszenia duża, uzyskuje się bardzo efektywną drogę do realizacji sprzedaży, pozyskania klienta.