Home   > Usługi i Firmy > Gdynia > Certyfikat Kompetencji Zawodowych > Gdynia/ Trójmiasto / Koszalin- weekendowy kurs na certyfikat kompetencji zawodow

ZAPRASZAMY SZYBKI, ale BARDZO SKUTECZNY KURS do egzaminu państwowego na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego przeprowadzony tylko w 1 weekend w GDYNI / KOSZALINIE / SŁUPSKU.
Godziny szkolenia: jedna sobota + niedziela: 9-17.00.
UWAGA : kURSY odbywają się w CAŁEJ POLSCE w odstępie co ok 4- tygodniowym DLA MAŁEJ GRUPY - DO 8 OSÓB!
Bieżące terminy i miejscowości szkoleń: www.certyfikatkompetencji.edu.pl
GWARANCJA SOLIDNEGO nauczenia, zapewniającego zdanie egzaminu w pierwszym terminie. Na kursie otrzymasz konkretne materiały egzaminacyjne ( aktualne pytania testowe , zadania z rozwiązaniami + wzory) , a przede wszystkim wiedzę równie konkretną i łatwo przyswajalną . NAUCZYSZ SIĘ DOKŁADNIE TEGO CO JEST NA EGZAMINIE.
Program szkoleniowy + sposób prowadzenia zajęć + przekazane materiały dają gwarancję zdania egzaminu w 1 terminie!

Poza szkoleniami stacjonarnymi weekendowymi oferujemy kursy indywidualne prowadzone zdalnie ( Internet, telefon) w formie korepetycji.
Ilość godzin kursu ok 10-12h podzielona na kilka spotkań po ok 1,5-2 h jednorazowo.
Szkolenia takie pozwalają na bardzo dobre przygotowanie do egzaminu bez względu na miejsce zamieszkania, bez konieczności wychodzenia z domu. Umawiasz się na lekcje z wykładowcą w terminie najbardziej dla Ciebie dogodnym. Nie przepadają Ci żadne godziny lekcyjne, zawsze możesz przełożyć spotkanie i umówić się na inny termin.

Po więcej pytań zapraszamy do kontaktu: +48 572197122


Do momentu zdobycia własnego certyfikatu kompetencji zawodowych , szybko pomożemy udostępnić Ci nasz certyfikat kompetencji w formie umowy cywilno-prawnej, bez konieczności zatrudniania do firmy i odprowadzania ZUS-u za pracownika. W ramach współpracy pomożemy szybko załatwić licencję spedycyjną , transportową czy zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego wraz ze wszystkimi formalnościami łącznie ze złożeniem Państwa dokumentów w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego w Warszawie czy innym odpowiednim urzędzie. Zapraszamy do współpracy.