Dom i Ogród > Opole > Hubalowa Ostoja > Hotel dla psów i szkolenie Prudnik

Hubalowa Ostoja to hotel prowadzony w naszym domu rodzinnym - miejsce kameralne i przyjazne wszystkim czworonogom. Jeżeli wyjeżdżacie Państwo na wakacje, urlop, delegację  lub macie remont w mieszkaniu, chętnie podejmiemy się opieki nad Waszym pupilem. 

Wyróżnia nas ogromna pasja, miłość i szacunek do zwierząt. Psom przebywającym w hotelu, stwarzamy warunki zbliżone do tych, które mają u siebie w domu, dlatego zawsze chętnie do nas wracają. Troskliwą i bezpieczną opiekę prowadzi osoba pełna pasji z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca certyfikat Opiekuna Zwierząt Towarzyszących i czynna zawodniczka startująca w zawodach kynologicznych, mająca ze swoim psem rasy malinois - Gają, wiele skukcesów na arenie sportowej.


W naszym hotelu panuje domowa atmosfera, mamy indywidualne podejście do każdego psa, dbamy nie tylko o jego bezpieczeństwo ale również o dobry nastrój i humor, minimalizując stres związany z przebywaniem z dala od własnego domu i rodziny. Starannie opiekując się każdym naszym Gościem, zapewniamy codzienne  spacery po okolicznych malowniczych trasach spacerowych, latem mamy możliwość skorzystania z jeziorka lub płytkiego potoku a w ogrodzie z  basenu. Ponadto na Waszych pupili czeka wiele zabawy z nami, z innymi psami o ile lubią swoje towarzystwo oraz dużo głaskania i czułości.

Co nas wyróżnia?  

Przede wszystkim, doświadczenie i ogromna pasja ale również warunki w jakich przebywają nasi niezwykli Goście. Chcieliśmy stworzyć naszym podopiecznym miejsce jak najbardziej zbliżone do tego, w którym przebywają na co dzień, dlatego przygotowaliśmy im w naszym w domu, specjalnie wydzielone, bezpieczne i przytulne pokoje. Każdy pies przebywa w swoim "apartamencie", gdzie może spokojnie zjeść i odpocząć, nie stresując się obecnością innego psa. 

Do dyspozycji psów są również przestronne drewniane kojce o pow. 15m2 każdy, wyposażone w ocieplane budy i miski.
Zdjęcia pokoi i kojców można obejrzeć klikając w link "Zdjęcia Hotelu dla psów".

Nasz hotel jest kameralny, dlatego staramy się nie przekraczać ilości podopiecznych więcej jak 8, aby móc poświęcić każdemu z nich jak najwięcej czasu i uwagi. Organizujemy im dzień spacerami, naszym towarzystwem i zabawą, dzięki czemu mniej tęsknią za swoim domem a ciekawe zajęcia pomagają im w trudnym czasie rozłąki ze swoim Panem. 

Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo naszych podopiecznych, w związku z czym starannie dobieramy psy charakterami tak, aby żaden z nich nie mógł zrobić krzywdy innemu. Bardzo nas cieszy, gdy nie musimy psów od siebie izolować, dzięki czemu mogą spędzać czas na wspólnych zabawach czy spacerach co niewątpliwe jest urozmaiceniem ich pobytu w hotelu, jednak w sytuacji gdy Wasz pupil nie toleruje innych psów, opieka nad nim odbywa się indywidualnie