Home   > Dom i Ogród > Łódź > Alarm-Tel > Instalacja alarmów Łódź

Nasza firma oferuje zabezpieczenie domów prywatnych, posesji, budynków firmowych i pomieszczeń urzędów. Zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem, wykrywanie próby włamań, ingerencji w przestrzeń enklaw domowych wraz z ogrodem, wejście na teren monitorowany osób nieuprawnionych.
Zabezpieczenia tego typu są realizowane przy pomocy systemów alarmu i monitoringu, kamerami, czujnikami ruchu, czujkami mikrofalowymi, czujkami PIR, czujkami dualnymi, sygnalizatorów alarmowych w formie syren dźwiękowych i powiadomień sms i e-mail.


Montaż alarmu w małych domach jednorodzinnych można próbować zrobić we własnym zakresie. Jednak lepiej zlecić je wyspecjlizowanej firmie. Dobór zestawu: centrali alarmowej, szyfratora, rodzaju i ilości czujek, sposobu powiadamiania, jak najbardziej będzie korzystniejszy i tańszy niż zakup gotowego zestawu w hipermarkecie.  


Dajemy gwarancję że Twój alarm zadziała dokładnie wtedy gdy będzie to konieczne!
http://www.alarmtel.entro.pl


 


Projektowanie, Instalacja oraz Serwis profesjonalnych:


- systemów alarmowych

- systemów telewizji przemysłowej

- systemów kontroli dostępu

- systemów domofonowych

Wykorzystujemy profesjonalny, atestowany sprzęt najnowszej generacji: Satel, DSC, Bosch, Rokonet, Pelko, Ganz, Optex, Novus i Sony, Roger i inne. Instalujemy nasze systemy w mieszkaniach, domach, biurach, firmach, obiektach produkcyjnych i magazynowych i innych.
Proponowane przez nas systemy cechuje wysoka jakość i niezawodność, prostota obsługi oraz duża elastyczność, pozwalająca na dostosowanie systemu do różnych wymagań obiektu i użytkownika.


Z myślą o klientach oferujemy bezpłatne doradztwo oraz wykonanie projektu systemu ochrony dostosowanego do konkretnych potrzeb klienta, jak również specyfiki strzeżonego obiektu.


Instalujemy nasze systemy w mieszkaniach, domach, biurach, firmach, obiektach produkcyjnych i magazynowych i innych. Zapewniamy kompleksową realizację usługi, tzn.: - projekt - montaż i uruchomienie - konserwację - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Instalacja, serwis - tel: 501-785-145 Łódź


ZADBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO !