Home   > Motoryzacja > Poznań > Kasator Pojazdów > Kasacja aut Auto-HS

Wiemy jak realnie wycenić każdy starszy pojazd. Dokonujemy oceny technicznej w ciągu 15 minut. Mamy doświadczenie w skupowaniu aut i co więcej wiemy doskonale co z takim autem można zrobić dalej - stąd proponujemy uczciwą cenę. Taką by obie strony transakcji wyszły z zyskiem.
Zawsze możecie Państwo liczyć na kompetentną obsługę, umawiamy się na oględziny w dowolnym, wybranym przez Was miejscu i czasie. Jeśli zaproponowana przez nas cena lub też Państwa propozycja ceny zostanie uzgodniona wówczas podpisujemy umowę i wypłacamy gotówkę za auto. Niekiedy sprzedaż auta w naszym skupie trwa 10 minut.

Od tej chwili Wasz problem ze starym samochodem przestaje dla Was istnieć, obojętne, czy auto może się poruszać czy jest uszkodzone lub bez niezbędnych do jazdy dokumentów, badania technicznego lub rejestracji. Te unieruchomione zabieramy auto-lawetą.

Być może masz problem ze sprzedażą swojego wysłużonego samochodu. Nie chce go kupić sąsiad, nie potrzebuje go kolega, nie jest nim zainteresowany wujek, kuzyn ani rodzina. Z ogłoszeń przychodzą tylko "marudy", że auto jest stare, zniszczone i za drogie.