Home   > Motoryzacja > Poznań > AUTO-KASATOR > Kasacja auta - szybko i w dobrej cenie

Obowiązek utylizacji pojazdu
Zaświadczenie o kasacji auta - wyrejestrowanie pojazdu. Dopełnij wszystkich formalności po utylizacji pojazdu. Zachęcamy do poświęcenia chwili czasu na przeanalizowanie terminów zgłoszeń sprzedaży-złomowania do wydziału komunikacji oraz firmy ubezpieczenia OC.


Gdzie złomować auto
Jeśli masz stare, badzo wyeksploatowane auto, nie trać czasu na próby sprzedaży przez portale aukcuyjne, tam nie ma na nie kupców. Chyba, że masz talenty mechaniczne i duzo czasu na demontaż oraz sporo miejsca w garażu na wymontowane podzespoły. A także cierpliwość na kilkuletnie odsprzedawanie części.


Poznań tel.668-558-734 kasacja auta
http://www.autokasacja-poznan.pl


100 zł, 300 zł, 700 czy 1200 zł za bardzo stare, zużyte auto? Ile możemy zapłacić za Twój pojazd? Nie targujemy się zbyt długo, kupujemy auta przeznaczone do wyrejestrowania, wyeksploatowane ale także te w stanie "do jazdy". Płacimy gotówką - zawsze realne ceny rynkowe.
Auto w każdym stanie, to jednak coś więcej niż złom. Wiemy jak odzyskać część jego wartości w procesie ekologicznego złomowania, recyclingu części i płynów eksploatacyjnych. Oprócz pojazdów typowo przeznaczonych do przetopu w hucie, kupimy także auta na części. Zadzwoń - sprawdź ceny!


Wycena auta, czynniki zwiększające cenę: • rodzaj paliwa - benzyna auta droższe
  rocznik - młodsze niż z 2000r. - cena negocjowalna • pojemność silnika - powyżej 2000 cm3  • badanie techniczne - aktualne, wyższa cena w skupie aut • oryginalny lakier - auto bezwypadkowe, zwyżka cenyWartość pojazdu, czynniki pomniejszające cenę: • zardzewiała karoseria - duży procent obniżki ceny • zardzewiałe progi ramy auta - cena złomu za pojazd • auto powypadkowe - brak możliwości negocjacji wartości • uszkodzenie silnika - wartość złomu w kg • rocznik - starsze niż 2000 r. wartość około 200 zł ( oprócz aut zabytkowych )


Przykładowe modele aut i ich ostateczne, wynegocjowane ceny w skupie.
np. Honda Civic - studium przypadku
Przebieg oryginalny 234 tys km, silnik nie bierze oleju, klimatyzacja sprawna, tarcze hamulcowe prawie nowe, klocki hamulcowe 80% stanu, sprzęgło zmienione lipiec 2018r, tłumiki prawie nowe, fotele welurowe w bardzo dobrym stanie, radio samochodowe, komplet opon zimowych na felgach stalowych ( na jeden sezon się nadadzą ).  Honda pali lato zima na 1 raz. Blacharka do ogarnięcia, błotniki tylne widać rdzę, progi lekko od dołu też. Autko sprawdzone w dłuższych trasach.

porównaj ofertę ceny w skup aut wrocław

Przedstawiony przykład obrazuje jak zezłomowanie takiego pojazdu może być jeszcze opłacalne. Właściciel może otrzymać np. 1000 zł za przekazany pojazd. Oraz dokumenty niezbędne do wyrejestrowania. Zamiast przewidywanych kilku tyś. kosztów i czasu poświeconego na renowację już w tym etapie zabytkowego auta, ma zysk.

 

 

 

Z auta mogą zostać wymontowane takie stałe części jak: szyby, sprawny akumulator, prawie nowe sprzęgło, cały system klimatyzacji łącznie ze sprężarką, welurowe fotele w dobrym stanie, tarcze hamulcowe oraz klocki. Do tego komplet opon zimowych i radioodtwarzacz. Oprócz wspomnianych, honda może być dawcą wielu drobnych części zapasowych. 

kasacja aut Poznań


Zapytaj o możliwość kasacji Twojego pojazdu, odpowiadamy natychmiast z propozycją ceny i formy transportu zakupionego samochodu. 

W Poznaniu działa kilkanaście autoryzowanych stacji demontażu aut oraz kilkadziesiąt firm zajmujących się skupem samochodów w celu dalszej odsprzedaży lub rozebrania na części albo złomowania. Ten rodzaj pozbycia się starego samochodu jest szybki, bezpieczny i wygodny. Pozyskujemy natychmiastowo środki w gotówce a także dokumenty niezbędne do obowiązkowego wyrejestrowania pojazdu w poznańskim wydz. komunikacji. Umowa kupna-sprzedaży będzie także niezbędna w przypadku konieczności zamknięcia umowy OC z ubezpieczycielem.