Usługi i Firmy > Koszalin > > Koszalin, Słupsk, Gdynia - weekendowy kurs na certyfikat kompetencji zawodowych

Zapraszamy na weekendowe, bardzo skuteczne kursy, przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego osób/rzeczy w woj. Zachodniopomorskim/Pomorskim (Koszalin, Słupsk, Gdynia).
Szkolenia odbywają się cały rok.

Najbliższy Kurs:

KOSZALIN: 25-27 październik 2019
Kolejne co ok. 4 tygodnie w Koszalinie, Słupsku, Szczecinie!

KURS DLA MAŁEJ GRUPY - do max 10 osób !

ZAPRASZAMY NA SZYBKI, ale bardzo SKUTECZNY KURS na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego KOSZALINIE ,Słupsku. Gdyni ( województwo zachodniopomorskie/ pomorskie) przeprowadzony w 1 weekend! Godziny szkolenia: piątek 17-20.00.00, sobota-niedziela: 9-17.00. UWAGA : KURSY odbywają się w odstępie co ok 4- tygodniowym DLA MAŁEJ GRUPY - DO 5-8 OSÓB!

Na szkoleniu otrzymasz odpowiednie materiały egzaminacyjne ( aktualne pytania testowe , zadania z rozwiązaniami + wzory i książkę) , a przede wszystkim wiedzę konkretną i łatwo przyswajalną.


NAUCZYSZ SIĘ DOKŁADNIE TEGO, CO JEST NA EGZAMINIE.

PRZEBYTY KURS ZAPEWNIA ZDANIE EGZAMINU ZA I-SZYM RAZEM!

Po kursie stacjonarnym zapewniony kontakt zdalny ( telefon, mail, Skype itp) celem indywidualnych konsultacji przy samodzielnym rozwiązywaniu zadań czy testów.

W ramach współpracy, do momentu zdobycia własnego certyfikatu kompetencji, możesz skorzystać z oferty "użyczenia" certyfikatu kompetencji na bardzo korzystnych warunkach cenowych. Współpraca na zasadzie umowy cywilno-prawnej ( faktura Vat) bez konieczności zatrudnienia zarządzającego transportem do firmy.

Działamy w całej Polsce, między innymi na północy kraju , jak i  w Warszawie. Pomagamy skompletować i złożyć wniosek osobiście w Twoim imieniu na licencje międzynarodową w GITD w Warszawie.

Po więcej pytań zapraszam do kontaktu: 572197122