Dom i Ogród > Tczew > MADAR > Meble kuchenne na wymiar

Firma Madar zajmuje sie produkcją mebli na wymiar. Tworzymy meble nowoczesne,klasyczne i niepowtarzalne.Staramy się aby nasi Klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług. Oferowane przez nas meble posiadają walory estetyczne i funkcjonalne. Nasze meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów renomowanych firm z branży stolarskiej oraz wyróżniają się efektownym dopracowaniem i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi naszych Klientów zapewniamy własny transport oraz montaż mebli. Nasz asortyment obejmuje: -meble kuchenne -szafy wnękowe i wolnostojące -meble łazienkowe-inne według zlecenia Klienta.


www.meblemadar.pl


Dbałość o detale to podstawa w produkcji i montażu mebli przez MADAR. Od perfekcyjnego wykonania oraz idealnego dopasowania kompletu mebli zależy komfort ich używania, funkcjonalność oraz estetyka. Zatem wszystko, co pozwala cieszyć się z naszych wyrobów. Przykładamy do tego szczególną wagę, wiedząc z doświadczenia, że satysfakcja klientów jest najważniejszym celem jaki sobie stawiamy. Meble ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości, renomowanych marek.

Pracę rozpoczynamy od umówienia wizyty w miejscu przyszłej realizacji projektu. Na spotkaniu omawiane są wstępne założenia oraz pomiar. Etap drugi to praca nad projektem. Klient przedstawia zwykle swoja koncepcję wykonania mebli, przeglądamy projekty, weryfikujemy je pod względem wykonawczym oraz ze względu na koszty materiałów. Następnie wspólnie z klientem precyzujemy kwestie materiałów, ostatecznie podejmując decyzje o wyborze oraz rodzajach wykończenia i wyposażenia mebli. Na tej podstawie sporządzamy wycenę oraz termin realizacji Podpisanie umowy Produkcja Montaż