Dom i Ogród > Poznań > GLOBAL SYSTEM > Montaż rolet Poznań

Wygodne rolety do okien i bram


Technika przesłania okien przy pomocy materiałów, tkanin, lameli z tworzywa sztucznego rozwija się od chwili zastosowania parawanów dających cień lub powiększających strefę prywatności. Rolety uruchamiane "na korbkę" zostały zastąpione na takie z mechanizmami elektrycznymi oraz wygodnym sterowaniem z pilota a nawet przez sieć internetową tabletem. Wszyscy producenci rolet automatycznych dążą w kolejnych modelach o powiększenie komfortu i doskonalenia sprawności zasłaniania i odsłaniania ekranów rolet.


Rolety elektryczne


Trudno wyobrazić sobie automatykę rolet bez urządzeń elektrycznych, styczników, silników krokowych, przekaźników, automatycznych czujników i siłowników, mirowłączników , itp. Rolety tego typu wykorzystują pełną gamę nowoczesnych rozwiązań technicznych.


W trudno dostępnych miejscach


O ile zabezpieczone roletami okna w pokoju są łatwe do przesłaniania nawet manualnego tak już przy wysokich pomieszczeniach, na połaciach dachowych, na świetlikach, zasłanianie przy pomocy długiego kija jest niezmiernie uciążliwie. W sukurs przychodzi tutaj automatyczne uruchamianie rolet wyposażonych w imstalacje elektryczno-mechaniczne. 


Zamykanie i otwieranie rolet z pilota


Dzisiaj to już powszechnie używane rozwiązanie np. do otwierania bramy roletowej garażu. Innym rozwiązaniem jest zabezpieczenie wszyskich otworów okiennych domu roletami zdalnie za pomocą komend wydawanych przez aplikację w telefonie komórkowym. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku rolety muszą posiadać odpowiednią infrastrukturę zdalnego sterowania zainstalowaną przed montażem rolet. 


Automatyka przesłon


Udogodnienia w otwieraniu, rozwijaniu, automatycznym zwijaniu, rozsuwaniu dotyczą oprócz żaluzji rolet także markiz, daszków tarasowych, przesłon  na pergole. Preferujemy systemy roletowe sprawdzonych producentów. Ze względu na potrzebę długoletniej i intensyfnej eksploatacji ważne jest aby wszystkie elementy automatyki były bezusterkowe i niezawodne. 


Montaż rolet automatycznych Poznań


Tylko profesjonane zamontowanie całego systemu przesłon automatycznych daje rękojmię bezusterkowej eksploatacji. Każdy system ma swoją specyfikę a montaż rolet jest zawsze indywidualnie dostosowany do konkretnej budowli, wnętrza. Global System na bazie doświadczenia wielu instalacji oraz znajomości systemów potwierdzonych na licznych szkoleniach specjalistycznych daje gwarancje na wykonaie montaży rolet automatycznych. 


 

GLOBAL SYSTEM Poznań

 to nowoczesność i profesjonalizm specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu różnego typu osłon okiennych zewnętrznych i wewnętrznych.

W naszej firmie mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku, wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego.

Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek. Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz.

Nasza firma oferuje szeroki asortyment produktów do osłony okien oraz systemów do zaciemniania wnętrz.

Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergoleoraz Markizy, Moskitiery. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety.

 

W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje. Oferujemy żaluzje wewnętrzne plisowane, żaluzje fasadowe itp.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!