Home   > Motoryzacja > Poznań Robakowo > Oddział skupu aut Red Car > Oddział skupu aut Red Car Poznań ul.Jaśminowa

Usługi handlowe i eksperckie świadczone w oddziale Red Car
Główną częścią działalności naszego oddziału jest kupno samochodów używanych, aut osobowych i dostawczaków. Nasza praca rozpoczyna się zwykle od rozmowy telefonicznej lub osobistego wywiadu ze sprzedającym bezpośrednio w naszym oddziale na ul.Jaśminowej 27 ( Poznań-Robakowo ). Następnie po wstępnym uzgodnieniu zainteresowania ofertą przechodzimy do oceny rzeczoznawczej stanu pojazdu. Co oczywiste niekiedy należy przemieścić się do klienta ( wszyskie dzielnice Poznania dojazd gratis ). Ocena stanu pojazdu trwa zazwyczaj około 15 minut. Proponujemy kwotę za auto lub oferujemy kasację auta w ramach darmowego złomowania.


Godziny otwarcia:


Pn-Pt  otwarte od 8.00 - 18.00
Sobota otwarte od 9.00 - 16.00
Niedziela zamknięte


Strona www:
https://skupautpoznan.entro.pl


Lokalizacja:
Skup aut Red Car Poznań ul.Jaśminowa 27


Nasza misja to ułatwianie sprzedaży aut używanych osobom prywatnym oraz rozwój firmy w ramach zysku z odsprzedaży kupionych aut oraz zysków z kasacji pojazdów ( złomowania )


Dlaczego warto skorzystać z naszego doświadczenia.
To proste, dla oszczędności czasu, oszczędności pieniędzy. Jeśli możemy kupić auto w ciągu 30 minut to można powiedzieć, że zaoszczędzisz dzięki temu przynajmniej kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt godzin na jałowe rozmowy, odpowiedzi mało zainteresowanych kupnem, spotkania z motoryzacyjnymi malkontentami.

Referencje sprzedających to w naszym przypadku polecenie kolejnym klientom, rodzinie, znajomym, którzy mają auto na sprzedaż.

Red Car oddział skupu aut Poznań 


Główna siedziba Red Car - Poznań osiedle Rusa

Skup aut za gotówkę Red Car Poznań Marcin Zasada
Ponad 20 lat na rynku Wielkopolski
Ponad 1000 aut kupionych.
1000 i więcej klientów zadowolonych ze sprzedaży i kupna.