Home   > Usługi i Firmy > TORUŃ > VEDUTA > Oprowadzanie po Toruniu, Ciechocinku, Veduta

Jestem torunianką z urodzenia i z wyboru, a przewodnikiem z powołania. Zapraszam do zwiedzania z licencjonowanym przewodnikiem mojego miasta.


 

Zapraszam na wspólne zwiedzanie Torunia: - język polski, angielski i hiszpański - grupy zorganizowane i klienci indywidualni - pomoc w zaplanowaniu wycieczki, w rezerwacjach - wstępy do muzeów - oprowadzanie w stroju historycznym - Twierdza Toruń (w szczególności Fort IV) Zwiedzanie: - Ciechocinka - regionu kujawsko-pomorskiego

Polecam rwnież zakup mojej książki, "Weduta. Subiektywny Miniprzewodnik po Dublinie" w promocyjnej cenie 10zł z autografem.

Słowo „weduta” oznacza obraz lub szkic przedstawiający widok miasta. Autorka niczym malarz pędzlem odmalowuje impresjonistyczny widok Dublina, stolicy Irlandii. Jest to przewodnik nietypowy, subiektywny, oddający atmosferę miasta i w dyskretny sposób dostarczający o nim informacji. Książka uniwersalna, która jest aktualna teraz i taka z pewnością będzie i za dziesięć lat. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce wybrać się w podróż do Dublina lub z niej powrócił i pragnie ożywić swoje wspomnienia.