Home   > Sklepy > Warszawa > Decoratorium - ozdoby dekoracje > Ozdoby choinkowe trendy 2018

Tradycje dekoracji choinkowych rozświetlały zimowy okres, mroźnych i długich nocy. Od XIX wieku zwyczaj przynoszenia do domostwa zielonego drzewka, zazwyczaj "tradycyjnie podkradanego" w publicznym lub "pańskim" lesie ( podkradanej przyrodzie bardziej jako rytuał niż nieakceptowalne zdarzenie ). 


Początkowo zawieszano na drzewku owoce, jabłka, orzechy i drewnianie zawieszki. Z czasem gama dekoracji rozrosła się do dużych rozmiarów. Z wykorzystaniem wielu materiałów, takich jak papier, słoma, tkaniny, szklane bańki choinkowe. Dodatkowo gałęzie choinki ozdabiano świeczkami, które uroczyście były zapalane w Wigilię. Z nadejściem wieku elektryczności świeczki zastąpiono dekoracyjnymi światełkami lub wielokolorowymi, migoczącymi murchałkami.


Jeśli planujesz zakupić ozdoby choinkowe 2018


zapraszamy do naszego sklepu on-line


http://www.decoratorium.eu


 


Być może jest to dokładnie ten prezent jakiego szukasz. Jeśli sami chcielibyśmy dostać taki miły i jakże świąteczny prezent, może warto podarować go naszym bliskim.


Ładne ozdoby bożonarodzeniowe dodają ciepłego i niepowtarzalnego uroku do długo oczekiwanej atmosfery rodzinnych spotkań. Oferowane przez Decoratorium.eu - te właśnie szyszki są praktycznym podarkiem, który nie schowa się do szuflady lecz będzie podziwiany przez cały okres świąt.


Tradycje dekoracji światecznych, ubierania drzewka bożonarodzeniowego są podtrzymywane prawie każdym domu, zwłaszcza u naszych rodziców i dziadków. Więc zapraszamy na zakupy :-)


Mało spotykana w Polsce odmiana szyszek z Dalezji, wyjatkowo dekoracyjna, wyróżni się na świątecznym drzewku.