Motoryzacja > Poznań > Red Car - autohandel > Poznań sprzedam kupię auta - dzisiaj nissan

Oferta kupna pojazdów w ramach skupu aut prowadzonego przez Red Car. Bezpieczne i szybkie transakcje. Głównš działalnoœciš naszej firmy jest ocena stanu technicznego i wizualnego aut używanych oraz zakup takich pojazdów w celu dalszego odsprzedania bšdŸ demontażu na częœci samochodowe. Codziennie mamy do czynienia z samochodami osobowymi od osób prywatnych, małolitrażowymi, jak również o dużej pojemnoœci cylindrów. Bez znaczenia jest to czy sš to benzyniaki, z silnikiem diesla, z napędem mieszanym hybrydy. Przyjmujemy do wyceny auta w każdym stanie, także te powypadkowe, zdezelowane, z uszkodzeniami układów napędowych, zardzewiałe.


Jeœli potrzebujesz szybko zbyć stary pojazd zadzwoń lub odwiedŸ nasz


skup aut w Poznaniu

Co także się zdarza, zwłaszcza w Wielkopolsce, oferowane przez naszych klientów, a póŸniej także pojazdy wystawione przez nas na sprzedaż, sš w dosyć dobrym stanie, zadbane. Zdarzajš się również doskonale utrzymane wieloletnie auta 15-to i 20 -letnie, które mogš zaskoczyć bezawaryjnoœciš i tanimi dostępnymi częœciami. 

Handlujemy samochodami już on prawie 20 lat. Solodnie i uczciwie wyceniamy egzemplarze uwzględniajšc w tym naszš przyszłš marżę na której planujemy nasz zarobek, po potršceniu kosztów operacyjnych. Mamy dobrš znajomoœć realiów sprzedaży i aktualnych cen aut. Fluktuacje cen opli, bemek, nissanów, miœków, mercedesów, fiatów, a nawet wspaniałych lexusów z drugiej ręki.

Zamiast poszukiwać kupca przez pół roku - zadzwoń do naszego poznańskiego skupu Red Car


Kupujemy auta w 30 minut od zgłoszenia ( i pierwszego oglšdu )

Działamy w Poznaniu, Swarzędzu, Œroda Wielkopolska,