Home   > Budowlane > Gdańsk > Fire-Ram > Przejścia PPOŻ zabezpieczenia PPOŻ Fire-Ram

Zabezpieczenie kabli, rur PCV, tras kablowych, rur stalowych i żeliwnych 


Zabudowy kanałów płytami Promat 


Zabezpieczenia dylatacji 


Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, budynki muszą być podzielone na określonej wielkości strefy pożarowe. Instalacje techniczne, w szczególności rury i kable elektryczne, przechodzą wielokrotnie przez przegrody będące oddzieleniami przeciwpożarowymi. Przejścia te – zwane również przepustami lub grodziami – podobnie jak przegrody, w których występują, spełniać muszą kryteria szczelności i izolacyjności ogniowej. Promat oferuje zestaw sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych.


Korzystamy z produktów :


Promat


Alfaseal 


Pyroplex 


 Usługę dedykujemy firmom oraz instytucjom


Usługa polega na podpisaniu umowy z firmą , która dotyczy usuwania usterek i awarii w dziedzinie instalacji elektrycznych, gazowych, hydraulicznych i sanitarnych oraz klimatyzacji i wentylacji jak również usuwaniu usterek ślusarsko-stolarskich.


Podpisujemy także umowy na serwis klimatyzacji i wentylacji z niezmiennością ceny za przeglądy w okresie trwania umowy dzięki takiej umowie serwisowej mają Państwo gwarancję szybkiej reakcji w przypadku awarii klimatyzatora czy też wentylacji nawet w pełni sezonu.
Dzięki takiej usłudze nie musicie Państwo pamiętać o przeglądach serwisowych sami o tym przypominamy. Dodatkowo macie Państwo możliwość skorzystania z innych naszych usług elektryczych, hydraulicznych, gazowych, ślusarsko - stolarskich.


Doradztwo techniczne 


ługa ta polega na pomocy technicznej doradztwie oraz pomocy klientowi w doborze i zakupie materiału - sprzętu, sposobu przeprowadzenia instalacji, wymiarowaniu urządzeń, pomiarów strat lub zysków ciepła w razie pytań prosimy o kontakt 


 


Współpracujemy również z fachowcami i firmami z innych branż np tynki , gładzie ,glazura, suche zabudowy cyklina parkieciarstwo które możemy z czystym sumieniem poecić w przypadku pytań prosimy o kontakt. 


- Wycena materiału - kosztorysowanie jest odpłatne (pełny kosztorys pracy oraz materiałowy nie mylić z ofertą) jeśli klient zdecyduje się na naszą
  usługę wycena oraz kosztorys jest gratis. CAŁKOWITA WYCENA jest możliwa po oględzinach miejsca montażu oraz po okazaniu planów i projektów.


Sama Oferta jest oczywiście bezpłatna. 


Oferta zawiera cenę końcową materiału netto , cenę końcową robocizny netto  wyszczególnienie przebiegu prac warunki płatności i terminy oferta po podpisaniu przez obie strony jest traktowana jak umowa.


Dzwoniąc do nas z pytaniem o to ile będzie kosztowało usunięcie bliżej nieokreślonej usterki , niestety nie otrzymacie państwo jednoznacznej odpowiedzi, na cenę składa się lokalizacja usterki ,stopień trudności pracy , dodatkowy materiał , czas spędzony na diagnozowaniu i naprawie oraz oczywiście dojazd.


- Dojazd do klienta w granicach miasta zryczałtowany 60 pln netto poza granicami miasta 2 zł pln netto za kilometr w obie strony


- Wszystkie ceny jakie podajemy klientom są cenami netto !!!


- Za wszystkie wykonane usługi bierzemy pełną odpowiedzialność


- Pracujemy na materialach własnych ale nie koniecznie


- Służymy fachowym doradztwem technicznym


- Posiadamy  swój transport                                                     


orientacyjna cena usług konserwatorskich znajduje się w zakładce cennik.


Warning: getimagesize(images/551441/sla_pyropng.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /imax24/index_a.php on line 416

Warning: Division by zero in /imax24/index_a.php on line 418