Dom i Ogród > Gliwice > BUDMIX > Remont łazienki kafelkowanie

Remont mieszkania, wykończenie domu, czy odnowienie zamieszkiwanego lokalu to poważny krok wymagający nie tylko gruntownego przemyślenia, poświęcenia czasu, czy nakładów finansowych, ale przede wszystkim solidnego wykonania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. W dobie nieustannego zabiegania i zamieszania, nawet decyzja o najzwyklejszym odświeżeniu pokoju, czy łazienki, jest decyzją ważną. Ważną, ponieważ wymaga od Państwa czasu, środków i zaufania. Ważną, ponieważ wymaga złożenia Państwa indywidualnych oczekiwań w ręce kompetentnych, a zarazem obcych osób. Osiemnastoletnie doświadczenie i codzienna współpraca z ludźmi takimi jak Państwo, nauczyła nas, że solidne wysokiej jakości wykonanie, to nie wszystko. Elementem równie ważnym, bezcennym a nierzadko brakującym, jest uczciwość, pomoc i organizacja przedsięwzięcia. My to wiemy.


Dlatego oprócz solidnej pracy służymy również dobrą radą, podsuwamy możliwe rozwiązania, informujemy o możliwości wyboru sposobu wykonania, oferujemy darmowy transport materiałów, doradzamy gdzie dokonać korzystnych zakupów, dostosowujemy czas pracy do Państwa wymagań i potrzeb, przestrzegamy umówionych terminów oraz przedstawiamy katalog możliwych rozwiązań. Wszystko to po to, by maksymalnie odciążyć Państwa w tym niekorzystnym okresie i przebrnąć przez niego razem w możliwie najprzyjemniejszy i niestresujący sposób.
Nasza niewielka ekipa składa się z wykwalifikowanych fachowców z wykształceniem budowlanym. Nie znajdą Państwo wśród nas osób przypadkowych, czy początkujących majsterkowiczów. Wachlarz świadczonych przez nas usług opisaliśmy pokrótce w zakładkach. Wszystkie wykonywane przez nas prace są objęte gwarancją. Przed przystąpieniem do pracy, wykonujemy bezpłatne oględziny i pomiary na miejscu potencjalnej pracy oraz przedstawiamy wycenę wstępną. Dojazd na terenie Gliwic jest oczywiście bezpłatny. Takie działanie ma na celu zabezpieczenie zarówno Państwa, jak i naszych interesów, uniknięcie niedomówień, niejasnych sytuacji oraz ewentualnie, podsunięcie możliwych rozwiązań.

KOMPLEKSOWY REMONT ŁAZIENKI 
[wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej,elektrycznej,gazowej,skuwanie,równanie,montaż,demontaż,obudowy,zabudowy,półki,sufity podwieszane,oświetlenie,lustra,doradztwo,itd.]

KAFELKOWANIE ŁAZIENKI WEDŁUG PROJEKTU ZLECONEGO:
[zabudowy-obudowy-woda-gaz-prąd-lustra-marmur-granit-sufity]

GLAZURA I TERAKOTA
[pokoje-kuchnie-tarasy-hale-itp.]

DOCIEPLENIA BUDYNKÓW
[wełna-styropian]

TYNKI MASZYNOWE I RĘCZNE
[gipsowe i tradycyjne]

GŁADZIE PŁYTY GIPSOWE
[poddasza]

MALOWANIE TAPETOWANIE

INSTALACJE
[wodne-kanalizacyjne-drenaż-elektryczne-domofony-itd]

KOMINKI
[z turbiną-bez-z obudową-bez]

PANELE 
[ścienne i podłogowe]