Home   > Usługi i Firmy > Rzeszów > Fotoelektronik serwis > Serwis aparatów fotograficznych

Naprawa aparatów cyfrowych, lustrzanek, kompaktów oraz laptopów Oferujemy serwis - naprawę cyfrowych aparatów fotograficznych zarówno kompaktowych jak i lustrzanek.

Naprawiamy głównie aparaty znanych firm: Canon Nikon Konica Minolta Kodak Fuji Pentax Olympus Panasonic Sony Samsung oraz inne marki… Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie i zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny elektroniki oraz mechaniki precyzyjnej co pozwala nam na wykonywanie szybkich i profesjonalnych napraw w atrakcyjnie niskiej cenie. Naprawy wykonujemy na miejscu w każdej chwili możemy udzielić dokładnych informacji na temat statusu naprawy posiadamy duże zaplecze części zamiennych co skraca czas naprawy do niezbędnego minimum. Jesteśmy profesjonalistami w pierwszej kolejności staramy się naprawić sprzęt a nie wymieniać całe podzespoły co znacznie obniża koszt i czas naprawy. Wykonujemy usługi dla osób prywatnych oraz firm. Zapraszamy do korzystania z serwisu

Nasze ponad 25-letnie doświadczenie oraz zespół zgranych specjalistów z dziedziny elektroniki i mechaniki precyzyjnej pozwala nam na wykonywanie profesjonalnych napraw w konkurencyjnej cenie. Posiadamy ogromne zaplecze części zamiennych, które sami importujemy a to znacznie skraca czas diagnozy i samej naprawy.