Home   > Motoryzacja > Wrocław-Gaj > SK_24 > Sprzedaj swoje stare auto ekspresowo

Skupujemy pojazdy w każdym stanie. Interesują nas roczniki 1990-2018 skup aut wrocław kupujemy samochody zarówno sprawne zadbane nie wymagające wkładu finansowego jak i samochody zaniedbane, uszkodzone, zdekompletowane, zalane, po kolizji, itd.... Przegląd techniczny i ubezpieczenie nie mają dla nas znaczenia, nie interesuje nas przebieg, ani żadne aspekty techniczne. Przyjedziemy po twój samochód własnym transportem.


skup samochodów osiedle Gaj-Wrocław


Dlaczego kupimy Twoje auto? To oczywiste - bo mamy nadzieję zarobić parę złotych na tej transakcji. Jak każda działalność handlowa, również i ta, polega na doskonałej znajomości przedmiotu, który się kupuje. W przypadku handlu pojazdami, mowa o pojazdach osobowych, autach firmowych, dostawczakach, samochodach ciężarowych, samochodach o przeznaczeniu specjalnym, pojazdach rolniczych oraz quazi-autach takich jak quady czy riksze.


Wtórny rynek aut z drugiej i trzeciej ręki obejmuje właśnie w swojej dziedzinie całe spektrum tych ruchomości, gdzie wszystko kręci się wokół stanu technicznego, tego co już brakuje w samochodzie, co uległo nieodwracalnemu wyeksploatowaniu, oraz wokół ceny oferowanej i proponowanej za auto.


Cena zależy od koloru i stanu karoserii. Mit o samochodach czy prawda? Przy tak ogromnej podaży aut nowych, oraz nieprawdopodobnie ogromnym rynku aut używanych, można mówić o nadprodukcji aut i przewadze podaży nad popytem. Co za tym idzie oczywiste jest, że w uprzywilejowanej pozycji klient preferujący określony kolor , jest skłonny zapłacić nieco więcej np. za forda w kolorze pistacjowym. 


Przygotowanie pojazdu do skupu nie wymaga specjalnych działań. Wystarczy zadzwonić lub zgłosić samochód do sprzedaży przez stronę www. Auta picowane do sprzedaży rozpoznajemy natychmiast, i tak mają tę samą wartość co przed "przygotowaniem".

Osiedle Gaj we Wrocławiu to jednen z licznych obszarów metropolii wrocławskiej, w którym prowadzimy nasze handlowe działania. Specyfiką tej branży: "skupowej" - skupu samochodów jest stałe docieranie do miejsc, gdzie są zaparkowane, nierzadko unieruchomione samochody używane, przeznaczone na sprzedaż.

Co stoi w garażu? Czy jest to auto na sprzedaż czy właśnie zakupione? Jeśli to ta pierwsza opcja - pomożemy rozwiązać ten garażowo-samochodowy problem. 

Planowanie trasakcji sprzedaży - sprawdź strony www w zakresie autokomisów, skupów aut - zapraszamy na naszą stronę http://www.skup-aut.net

Wrocław Gaj, auto skup za gotówkę


Czas dotarcia do klienta, w celu wyceny wartości samochodu to około 20 minut ( bez korków )

Kategorie aut będących w zainteresowaniu naszej firmy to: samochody osobowe używane, samochody osobowe nowozakupione, samochody z wadami handlowymi ( np. po gradobiciu )