Usługi i Firmy > Tarnów > STOLAM > STOLAM - Pracownia Stolarska, meble na wymiar, stolarstwo

Szanowni Państwo! Wykonujemy meble na zamówienie, z płyty meblowej jak też z drewna, o wysokim standardzie i szerokim spektrum zastosowań. Wszystkie używane do naszych mebli materiały, sš najwyższej jakoœci, co potwierdzamy gwarancjš. Œwiadczymy również usługi stolarskie wszelkiego rodzaju. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych . Oferujemy wykonanie na zamówienie: meble kuchenne,(też ze sprzętem AGD) salonowe ,do przedpokoju, sypialnie, szafy wnękowe, garderoby, meble do biur, szkół, sklepów, barów, itp. oraz inne zabudowy meblowe. Więcej informacji na stronie internetowej: www.stolam.net.pl oraz pod nr tel. 501-800-960 lub 14 6330-882 Zapraszam do współpracy.


zestawy mebli na wymiar


http://www.stolam.net.pl


 

Meble kuchenne na zamówienie.
Każda kuchnia powinna mieć i zazwyczaj ma swój własny charakter. Dobrze zaprojektowana sprawia, że korzystanie z niej zarówno  w trakcie przygotowywania posiłków jak i biesiadowania, jest przyjemne dla domowników. Oprócz designu, wzoru, stylu, rodzaju oklein, mody i funkcjonalnoœci zestawu meblowego, dopasowanie rozmiarów mebli do planu pomieszczeń kuchenno-jadalnych, ustawienia odpowiedniej wysokoœci blatów, zawieszenie szafek na poprawnej wysokoœci - umożliwiš korzystanie z tak zamówionego i zamontowanego zestawu kuchennego bez zbędnych utrudnień.

 

Meble łazienkowe
Pole do kreatywnych projektów i realizacji stanowi także każda łazienka. Przy dzisiejszych możliwoœciach nabycia prawie każdego rodzaju materiałów stolarskich, zarówno nowoczesnych jak i klasycznych, można zaprojektować i wyposażyć łazienkę w meble z marzeń. Drewno, płyty meblowe, tworzywa sztuczne, imitacje metalu, zestawy użytecznych systemów meblowych, sprytne rozwišzania do szuflad, wysuwanych półek, rotujšcych półek narożnych, oryginalne wieszaki na ręczniki i szlafrok.

 

Nietypowe wnęki - zabudowa szafš wnękowš
Wykorzystujemy każdš wnękę zarówno pod względem szerokoœci, wysokoœci, głębokoœci tworzšc pojemne szafy z systemami drzwi przesuwnych, tworzšc oryginalne, akuratne garderoby.

 

Zamówienia mebli na wymiar


Projekty mebli - pracownia stolarska Tarnów

Pracownia Stolarska "STOLAM"
Ul. Kazimierza Wierzyńskiego 8a
33-101 Tarnów

tel. 501-800-960

Solidne meble z gwarancjš. Korzystamy z materiałów najlepszej jakoœci renomowanych firm. Zawsze służymy fachowš poradš. Funkcjonalnoœć, trwałoœć i piękno. Dzięki wyznawanym przez nas wartoœciom zdobyliœmy wielu zadowolonych klientów, którzy polecili nas swoim znajomym.

Zapraszamy!